Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

751 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter mbi Marrone. Gjithcka nese iken Kuzmanovic

Gazzetta – Inter mbi Marrone. Gjithcka nese iken Kuzmanovic
Xhorxh Gellci

Kthehet fuqishem emri i Luca Marrone ne merkaton e Interit. Sipas Gazzetta dello Sport, klubi i Morattit synon me vendosmeri mesfushorin e Juventus: cmimi i kartonit eshte rreth 10 milion. “Interi punon me drita te fikura mbi mesfushorin qendror (ose mbrojtesin qendror), dhe perfaqesuesit e lojtarit (agjenti eshte Beppe Bozzo) kane shkembyer shume here sinjale me klubin zikalter qe per ringritjen e tij kerkon lojtare te rinj qe mendohet se kane te ardhme (nga Kovacic tek Juan Jusus, nga Icardi tek Belfodil), me te cilet te vendose bazat e ardhshme” – keshtu shkruan Gazzetta. Sipas saj, marreveshja eshte me te vertet e mundshme, edhe sepse qe te arrihet tek Nainggolan nuk eshte aspak e thjeshte. Gjithashtu mund te ndihmoje edhe largimi i Kuzmanovic per te siguruar te ardhura, pas te cilit eshte West-Ham dhe jo vetem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.