Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

330 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Inter, ne kete sezon jane tre te padukshem

Gazzetta – Inter, ne kete sezon jane tre te padukshem
Ardis
  • On 17/04/2014, 15:25

Nje raport nga Gazzetta dello Sport per desaparecidos (te humburit, te zhdukurit) e Serie A 2013-2014. Tre lojtare qe jane zhdukur nga radaret jane edhe zikalter. “Midis shume lojtareve ne Serie A Interi ka tre lojtare te padukshem. McDonald Mariga eshte ne ekipin zikalter, por nuk luan ne Serie A qe nga 10 shkurti 2013. Me pas Gaby Mudingayi: 12 minuta ne dhjetorin e shkuar kunder Sampdorias, me pas qetesi. Ne fund Marco Andreolli, mbrojtesi italian dhe i riu ku duhet te besojne: 32 minuta ne Serie A dhe 30 pankina”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.