Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 22, 2021

Scroll to top

Top

1,871 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Barella gjithmone e me shume afer Interit: shume shpejt marreveshje ndermjet klubeve

Gazzetta – Barella gjithmone e me shume afer Interit: shume shpejt marreveshje ndermjet klubeve
Inter Club Staff

Nicolo Barella eshte gjithmone e me afer Interit dhe takimi ndermjet drejtuesve te skuadrave dje i ka dhene nje shtyse tjeter tratatives.

Kete gje e konfirmon Gazzetta dello Sport ne numrin e saj te perditshem:

“Cagliari nuk ka levizur ne asnje moment nga kerkesa e saj prej 50 milione eurosh por ka qene gjithmone e hapur qe ne kete marreveshje te perfshihen lojtare te rinj te akademise se Interit. Keshtu do te ulet shuma cash qe Interi duhet te paguaje.”

“Palet jane pak larg ne kete moment, por do te gjendet formula e duhur per te bindur presidentin Gulini shume shpejt. Sepse ndermjet Interit dhe Barelles tashme prej kohesh gjithcka eshte shume e qarte: lojtari deshiron Interin dhe pike.”

“Prandaj dhe zikalterit po mundohen qe te shtyjne Cagliarin te ule cmimin akoma me shume, sepse e kane dakordesine e lojtarit ne xhep prej kohesh.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.