Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,965 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi ka rigjetur Brozovicin e vertete. Mire Eder dhe Miranda…

Gazzetta – Interi ka rigjetur Brozovicin e vertete. Mire Eder dhe Miranda…
Inter Club Staff

Interi ka rigjetur Brozovicin e vertete, kete gje e thote Gazzetta dello Sport.

Sipas te perditshmes italiane, kroati (nota 6,5) ka luajtur nje ndeshje prej me te miri ne fushe ne kahasim me shoket e tij te skuadres. Sapo eshte larguar De Boer dhe ja tek shfaqet ai. Nuk eshte ende epik, por eshte ne rrugen e mbare: vrapon, nderpet aksione dhe gjuan.

Mire edhe Eder (nota 6,5 edhe per te), me te ne fushe Interi vrapon me shume. Miranda (nota 6) si gjithmone nje nga me te miret ne fushe: natyrisht nuk mund ta friksonte as Trotta e as Falcinelli. Nje ndeshje e kenaqshme per brazilianin.

(Gazzetta dello Sport)

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.