Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

980 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi me formacion te detyruar perballe Cesenes. Nga krahu tjeter luan Garritano!

Gazzetta – Interi me formacion te detyruar perballe Cesenes. Nga krahu tjeter luan Garritano!
Inter Club Staff

Interi shkon ne Cesena pa dyshime per formacionin. E kjo jo sepse Mazzarri i ka bere zgjedhjet e tij me kohe por sepse thjesht nuk ka ndonje zgjedhje tjeter.

Interi ka pak lojtare qe jane te disponueshem, krahet jane zgjedhje e detyrueshme, mesfusha dhe sulmi pothuajse ashtu. Kunder do te jete Cesena e Bisolit te cilit do ti mungoje Brienza por do te luaje ‘zikalteri’ Garritano i cili eshte ne bashkpronesi ndermjet dy klubeve.

Ja dhe formacionet e mundeshme sipas Gazzetta dello Sport:

Inter: Handanovic – Ranocchia, Vidic, Juan – Obi, Hernanes, Medel, Kovacic, Dodo – Palacio Icardi.

Foto e formacioneve te mundeshme:

Foto e formacioneve te mundeshme nga Gazzetta dello Sport.

Cesena: Leali, Capelli, Lucchini, Volta, Renzetti, Cascione, De Feudis, Giorgi, Garritano, Rodriguez, Marilungo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.