Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

4,612 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi ndaj Parmes do te rikthehet tek 4-3-3: Cedric, Dalbert dhe Nainggolan…

Gazzetta – Interi ndaj Parmes do te rikthehet tek 4-3-3: Cedric, Dalbert dhe Nainggolan…
Inter Club Staff

Do te jete perseri nje formacion 4-3-3. 

Interi po pergatitet per ndeshjen e Tardinit qe do te luhet te shtunen ne darke dhe do te luhet me kete skeme sipas Gazzetta dello Sport.

Sipas tyre, prezenca e Nainggolan nga minuta e pare nuk i detyron zikalterit te luajne me patjeter me 4-2-3-1.

Nderkohe pritet qe Cedric te konfirmohet ne krahun e djathte ne vend te D’Ambrosios dhe Gagliardini te luaje ne vend te Vecinos.

Ky pritet te jete formacioni i mundshem i Interit:

INTER (4-3-3): Handanovic; Cedric, De Vrij, Skriniar, Dalbert; Gagliardini, Brozovic, Nainggolan; Candreva, Icardi, Perisic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.