Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi per skudeto: ja te gjitha konfirmimet.

Gazzetta – Interi per skudeto: ja te gjitha konfirmimet.
Ardis
  • On 23/09/2013, 11:06

“Mbrojtja eshte bunker, thjeshtesia per te gjetur rrugen e golit (derime tani kane shenuar Nagatomo, Icardi, Taider, Alvarez, Palacio, Milito dhe Cambiasso) dhe mbi te gjitha ndergjegjesimi qe kishte humbur, e te qenit nje skuader e madhe. Tashme eshte Fiorentina. Por nuk eshte e nevojshme per nje tjeter test qe Interi te tregoje se i eshte kthyer rruges se skudetos”. Keshtu Gazzetta dello Sport, e analizon mbas ndeshjes kunder Sassuolos ku i shenuan 7 gola.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.