Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

279 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi, po riflitet me Porton per Rolandon: Po mendohet huazimi!

Gazzetta – Interi, po riflitet me Porton per Rolandon: Po mendohet huazimi!
Inter Club Staff

Carlo Laudisa, gazetari i Gazzetta dello Sport, ka folur per nje kontakt te ri ndermjet Interit dhe Portos per Rolandon. Ja fjalet e tij: “Inter, ka rinisur dialogu per Rolandon, me Porton po flitet per nje huazim tjeter.”

Hipoteza e huazimit duket se eshte shume e pamundur duke qene se lojtari eshte edhe ne skadence kontrate ne 2015, e kjo gje do te ndodhte nese ai do te rinovonte me klubin Portugez.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.