Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,462 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi rikthehet te kerkoje nje njohje te vjeter: Valentino Lazaro

Gazzetta – Interi rikthehet te kerkoje nje njohje te vjeter: Valentino Lazaro
Inter Club Staff

La Gazzetta dello Sport konfirmon sot ne numrin e saj ate qe u tha dje tek Sky Sport Italia. 

Interi me sa duket eshte rikthyer ne gjurmet e nje lojtari qe ka kerkuar edhe ne te kaluaren.

Behet fjale per Valentino Lazaro, mesfushor dhe mbrojtes krahu i ditelindjes 1996. Ai eshte Austriak dhe eshte nje nga lojtaret me te mire te Hertha Berlin.

“Edhe ne te kaluaren e ka kerkuar Interi, por ne ate kohe nuk ishte i rritur mjaftueshem dhe tani duket se ka eksperiencen qe kerkon Interi dhe cilesite qe deshiron Conte per nje formacion 3-5-2.”

Ai eshte emri i radhes ne listen e gjate te lojtareve qe jane lidhur me Interin ditet e fundit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.