Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,048 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi titullar? Vetem njeri ndermjet Medel dhe M’Vila. Kush rrezikon me shume?

Gazzetta – Interi titullar? Vetem njeri ndermjet Medel dhe M’Vila. Kush rrezikon me shume?
Inter Club Staff

Interi po pergatitet per ndeshjen e pare zyrtare te sezonit te ri dhe deshiron qe te paraqitet sa me mire per fillimin e kampionatit Italian me 31 Gusht.

Kunder Stjarnan dhe me shume mundesi edhe kunder Torinos, nuk do te impenjohet Medel ne formacionin titullar sepse Kiliani sapo eshte rikthyer nga nje demtim dhe duhet te punoje fort qe te rikthehet ne formen optimale fizike.

Por cfare do te ndodhe kur ish-lojtari i Cardiff te jete plotesisht i gatshem? Sipas Gazzetta dello Sport, mesfushori do te behet titullar ne formacionin 3-5-2 te Mazzarrit sebashku me Kovacic dhe Hernanes, nderkohe M’Vila do e rrezikoje vendin e titullarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.