Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Isla-Inter, Juventus bllokon tratativen

Gazzetta – Isla-Inter, Juventus bllokon tratativen
Xhorxh Gellci

Deshton transferimi i Mauricio Isla tek Inter? Ndoshta jo, por tratativa, sipas Gazzetta dello Sport per momentin tratativa eshte bllokuar nga Juventus. “Mauricio Isla dukej nje hap larg Interit per 7,5 milion euro, po flitej edhe per vizita mjekesore dhe nisje per ne Pinzolo, por Juventus ka bllokuar gjithcka. Conte nuk eshte shume i bindur nga shitja, shoqeria juventine nuk ka shume nxitim: por nese ne Torino do te shkonte Zuniga diskutimi do te hapej perseri.”

Theksojme se ky eshte lajm i dhene vetem nga Gazzetta dello Sport, dhe priten konfirmime edhe nga burime te tjera. Pak minuta para ketij lajmi, SKY kishte folur per vizita mjekesore me Interin. Presim konfirmime dhe te reja te tjera ne lidhje me kete ceshtje…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags