Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

1,845 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ja nje super lajm: Rinovimi i Skriniar nuk ka qene kurre kaq…

Gazzetta – Ja nje super lajm: Rinovimi i Skriniar nuk ka qene kurre kaq…
Inter Club Staff

Milan Skriniar po afrohet me rinovimin. 

Kete gje e ka shkruar sot Gazzetta dello Sport e cila ka konfirmuar gjithcka:

“Drejtuesit zikalter kane rritur oferten e tyre te rroges nga 2,5 milione euro deri ne 3 milione euro plus bonuse.”

“Agjentet e lojtarit kane kthyer nje pergjigje dhe jane dukur te kenaqur.”

“Keshtu, rinovimi i kontrates se Sllovakut tani eshte me afer se kurre deri ne 2023. Kjo eshte nje levizje e vendosur e Interit per te larguar klubet e medha europiane nga lojtari por per te derguar nje sinjal per te gjithe se Skriniar nuk leviz nga zikalterit te pakten per momentin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.