Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 31, 2020

Scroll to top

Top

2,369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ja te rejat e fundit per formacionin e Inter-Chievo: Icardi dhe Borja Valero nga minuta e pare?

Gazzetta – Ja te rejat e fundit per formacionin e Inter-Chievo: Icardi dhe Borja Valero nga minuta e pare?
Inter Club Staff

Icardi ne avantazh mbi Lautaro Martinez, Borja Valero me shume se Vecino: keto te dyja jane dyshimet me te medha te Spallettit ne prag te ndeshjes ndaj Chievo Verona. 

Nderkohe, ne prag te ndeshjes se te henes ne darke, Spalletti i ka idete e qarta per zgjedhjet e tjera por kjo edhe pse i mungon Brozovic, D’Ambrosio dhe De Vrij.

Ja formacioni i mundshem i Gazzetta dello Sport:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Cedric, Skriniar, Miranda, Asamoah; Gagliardini, Borja Valero; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.