Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,138 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Janari do te jete nje ‘lifting’ per skuadren. Dy blerje te sigurta, por kujdes edhe largimet…

Gazzetta – Janari do te jete nje ‘lifting’ per skuadren. Dy blerje te sigurta, por kujdes edhe largimet…
Inter Club Staff

Ne merkaton e Janarit skuadra e Interit do te pesoje nje lifting, kjo eshte e sigurte tashme.

Kete gje e konfirmon la Gazzetta dello Sport: “Do te blihet nje mbrojtes krahu dhe nje mbrojtes qendre, por pritet qe edhe nje element nga skuadra te largohet – lexohet tek e perditshmja italiane -. Per ceshtje numerike, e sidomos financiare, per shkak te marreveshjes me Uefan per FPF qe detyron qe Interi te kete zero humbje ne 30 qershor 2017. Eshte e vertete qe Suning ka nje plan qe parashikon edhe rritje te se ardhurave, por shitja e disa lojtareve – edhe tek ‘motra’ Jiangsu Suning – mbetet nje opsion i vlefshem dhe i sigurt.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.