Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,787 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Jeison Murillo, zera konkrete: Mund te shitet per…

Gazzetta – Jeison Murillo, zera konkrete: Mund te shitet per…
Inter Club Staff

Jeison Murillo mund te largohet? Po, por jo per me pak se 25 milione euro.

Ky duket se eshte cmimi i vendosur nga Interi per te hequr dore nga Kolumbiani. Kete gje e konfirmon La Gazzetta dello Sport, e cila tregon se ka pasur levizje konkrete rreth mbrojtesit zikalter.

“Per momentin sondazhet kane qene teper konkret dhe te paret qe i kane rene deres ne shtepine Inter kane qene Zenit, Stoke City, Leicester dhe mbi te gjitha Arsenal – qe sipas tabloideve Anglez – ka arritur te ofroje plot 20 milione euro. Sido qe te jete, bisedime verbale per momentin ka pasur dhe zerat jane konkrete: zakonisht kur ka zera qe ne Maj, fundi i veres mund ta gjeje Murillon me nje bluze tjeter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.