Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,654 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta jep lajmin e madh: “E degjuat apo nuk e degjuat dje Marotten? Mund ta themi me bindje se Inter ka…”

Gazzetta jep lajmin e madh: “E degjuat apo nuk e degjuat dje Marotten? Mund ta themi me bindje se Inter ka…”
Inter Club Staff

“E degjuat apo nuk e degjuar Marotten dje? E tha shume qarte, ne menyre te hapur, per te gjithe ata qe donin te degjonin.”

“Shpresa eshte qe ai te luaje me ne”. Keshtu eshte shprehur vete Beppe Marotta per sa i perket Paulo Dybala.

“Po, jane fjale direkt nga CEO sportiv i Interit, qe per here te pare ka dale hapur dhe kur Marotta del hapur, dihet cfare pritet te ndodhe.”

La Gazzetta dello Sport e nis keshtu shkrimin e saj dhe vazhdon edhe me tej duke treguar ate qe pritet te ndodhe tani.

“E thjeshte: Dybala do te vishet zikalter. Pasi eshte larguar nga Juventusi, ai do te vije tek Inter me parameter zero.”

“Me shume se kaq, cfare mund te thote Marotta? Ai e ben kete gje per te karikuar tifozet dhe sepse e ka ne dore Dybala.”

“Marotta e ben sepse e di qe nuk ka asnje rrezik qe lojtari te nderroje mendje tani e me shume mundesi mund te kete edhe ndonje para kontrate te nenshkruar.”

“Me pak fjale, Dybala eshte vetem nje hap larg Interit. Duket se takimi ne Villa Bellini ndermjet drejtuesve dhe agjentit te Dybala ka shkuar ne menyre te shkelqyer.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.