Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

163 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta jep nje lajm te mire ne prag te Napolit: “Me ne fund pak shprese per Inzaghin? Mund te rikthehet…”

Gazzetta jep nje lajm te mire ne prag te Napolit: “Me ne fund pak shprese per Inzaghin? Mund te rikthehet…”
Inter Club Staff

Jo vetem lajme te keqija per Interin. Nga La Gazzetta dello Sport, sot. vine edhe lajme pozitive per ndeshjen e radhes.

Me sa duket, Simone Inzaghi mund te kete edhe dy lojtare te rekuperuar per ndeshjen e rendesishme te fundjaves.

“Skuadra zikalter mund te shohe te rekuperuar Dzeko dhe Bastoni. Sipas lajmeve te fundit, te dy ata do te rikthehen ne grup sot.”

“Kjo do te ndodhe ne menyre graduale, dhe sot do te zhvillojne vetem nje pjese te stervitjes me grupin, por nga neser te dy stervitjet.”

“Ky eshte programi i vendosur. Nese cdo gje do te shkoje sipas planit, dhe nese sdo kete asnje te papritur, lojtaret do te jene ne fushe ndaj Napolit.”

“Tranjeri zikalter nderkohe do te shohe sot te gjithe lojtaret e Kombetareve ne stervitje me perjashtim te atyre nga Amerika Latine.”

“Ata do te rikthehen diten e neserme dhe vetem te premten do te zhvillojne stervitjen e pare te plote. Normalisht Ranocchia do te shihet si zevendsi i De Vrij qe do te mungoje me siguri.”

“Por edhe mungesa e Sanchez mund te quhet e sigurt tashme pas demtimit te marre diten e djeshme nga kiliani me Kombetaren e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.