Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,712 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Joao Mario vs Brozo dhe Perisic vs Eder balotazhet e sotme…

Gazzetta – Joao Mario vs Brozo dhe Perisic vs Eder balotazhet e sotme…
Inter Club Staff

La Gazzetta dello Sport provon qe te gjeje njembedhjeteshen titullare te Spallettit per sfiden e sotme te Tim Cup kunder Milanit.

“Me shume mundesi do i takoje Padellit ne porte sot ndaj Milanit. Ish numri nje i Torinos ka qene titullar (dhe protagonist) ndaj Pordenones. Per sa i perket te tjereve, jashte Miranda dhe D’Ambrosio, te demtuar por ne pozicionet e te tjera priten titullaret. Jane dy balotazhet, pothuajse te barabarte: Joao Mario-Brozovic dhe Perisic-Eder”.

Ky eshte formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Padelli; Cancelo, Ranocchia, Skriniar, Nagatomo; Vecino, Gagliardini;Candreva, Joao Mario, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.