Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

242 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Jonathan, Parma larg. Eshte D`Ambrosio

Gazzetta – Jonathan, Parma larg. Eshte D`Ambrosio
Ardis
  • On 16/04/2014, 13:48

Ndeshja ne transferte kunder Parmes eshte shume larg per Jonathan, i cili ka luajtur per 6 muaj ne Emilia ne huazim ne sezonin 2011-2012. “Braziliani dje ka kryer nje stervitje me intensitet te larte, por gjithmone me vete, dhe vetem me tre dite stervitje eshte shume e veshtire per te mos thene e pamundur rikthimi i tij ne fushe ne ndeshjen kunder Parmes”, e konfirmon Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.