Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,416 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Juve-Inter, Nagatomo ose Santon per Ansaldin. Murillo per Miranda, dyshim Joao-Brozo!

Gazzetta – Juve-Inter, Nagatomo ose Santon per Ansaldin. Murillo per Miranda, dyshim Joao-Brozo!
Inter Club Staff

Vetem tre dite larg nga supersfida e Juventus Stadium ndermjet Juventusit dhe Interit, mbrojtesi i krahut eshte dyshimi me i madh per Stefano Piolin.

Cristian Ansaldi, ne fakt mund te paguaje periudhen e tij negative me nje ulje ne stol ne kete ndeshje dhe nga minuta e pare mund ta nise Santon ose Nagatomo. Per sa i perket te tjerave, ka dyshim ndermjet Murillos dhe Mirandes (favorit i pari), dhe Brozovic dhe Joao Mario, me teknikun zikalter te orientuar te ndertoje nje mesfushe me shume muskuloze me dyshen Kondogbia dhe Gagliardini. Kete gje e tregon Gazzetta dello Sport ne edicionin e saj online.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.