Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta konfirmon: Stankovic do te largohet!

Gazzetta konfirmon: Stankovic do te largohet!
Inter Club Staff

Edhe Gazzetta dello Sport konfirmon zerat qe thone se Dejan Stankovic do te largohet kete merkato.

Nje tjeter senator qe do te largohet keshtu nga Interi: “Ka akoma nje vit kontrate me zikalterit me 1,5 milion euro ne sezon – por sipas asaj qe thuhet nga mediat Serbe – ka dy kerkesa mjaft te larta ekonomikisht nga MLS, me sakte nga skuadrat kanadeze Toronto FC dhe Motreal Impact (Ekipi i Di Vaio, Ferrari dhe Nestes) shpjegon e perditshmja Italiane. Por me shume se sa ofertat, Dejan do te largohet per shkak te problemeve fizike te cilat nuk e lejojne te jete ne top forme, dhe per shkak se tranjeri i ri deshiron njerez qe te jene ne gjendje te perballojne nje sezon te gjate pa shume demtime.

Nje tjeter hero do te largohet nga Interi, por jo nga zemrat e tifozeve zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.