Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

892 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Kovacic eshte mire, por nuk do te luaje ne miqesore.

Gazzetta – Kovacic eshte mire, por nuk do te luaje ne miqesore.
Ardis
  • On 21/07/2013, 11:55

“Neser dhe te marten kthehemi ne fushe per testet kunder Vicenzes (ne oren 17:00 ne Pinzolo dhe kunder FeralpiSalo (e njejta ore ne Rovereto) dhe Mazzarri shpreson te shikoje ndonje progres, taktik dhe atletik”.

Sipas Gazzetta dello Sport qe shpjegon idene e teknikut per te lujatur ne kete dopio impenjim. “Do te qendroje jashte Kovacic, i cili edhe dje ka punuar i vecuar mbas demtimit qe pesoi te djelen e kaluar. Kroati eshte me mire, por stafi mjekesor ka vendosur qe te mos rrezikoje per nje miqesore verore”. Per tu verifikuar jane edhe Obi, Kuzmanovic dhe Chivu.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.