Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,152 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta: “Kovacic nuk eshte Maradona, keshtu do te digjet. E pamendueshme qe…”

Gazzetta: “Kovacic nuk eshte Maradona, keshtu do te digjet. E pamendueshme qe…”
Inter Club Staff

Gazzetta dello Sport flet per Mateo Kovacic ne numrin e saj te perditshem dhe i jep nje note 5 per paraqitjen e djeshme ndaj Catanias.

Ja cfare shkruan gazeta Italiane per Mateon: “Ky djalosh eshte nje 19 vjecar dhe nuk eshte Maradona: Eshte e pamendueshme qe ai te zgjidhe i vetem krizen e Interit. Perkundrazi, eshte rreziku qe te digjet. Dje pershembull nuk tentoi asnje levizje nga ato te tijat, ishte i friksuar. Ndoshta nuk kishte te njejtin besim qe do te kishte nje lojtar qe e nis nga minuta e pare. Mazzarri duhet te beje dicka.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.