Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

3,203 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Lautaro ka nje mision te ri: nuk deshiron te quhet me etiketen…

Gazzetta – Lautaro ka nje mision te ri: nuk deshiron te quhet me etiketen…
Inter Club Staff

Lautaro duhet qe te fitoje Interin e sotshem. Deri me tani cdo gje ka qene ok, por ai mbi te gjitha duhet te fitoje nje vend edhe tek Interi i neserm.”

“Lautaro duhet te tregoje se mund te jete pjese e nje skuadre me ambicje te rendesishme per nje te neserme me te mire dhe qe per kete te mos linde me asnje dyshim.”

“Edhe pse sot per sot disa dyshime tek disa persona kane filluar te shfaqen.”

Kete gje e ka shkruar Gazzetta dello Sport e cila katheksuar se ‘demi’ argjentinas po kalon nje moment jo shume te mire:

“Lautaro ka treguar se ka nje sens te mire pozicionimi ne zone por problemi eshte se ai ne zone nuk eshte shume i qete perpara porte dhe ka humbur raste te rendesishme.”

“Ka ende rruge per te bere djaloshi, por disa gabime te tij i kane kushtuar jo pak Interit.”

“Sulmuesi deshiron te largoje me cdo kusht etiketen e “Gabigolit” te ri. Dikush qe e quan keshtu edhe e ka nevrikosur ate. Por gjithesesi paralelizmi nuk ekziston. Interi beson tek ai dhe kjo gje ka bere qe zikalterit as te mos e degjojne fare oferten e Betis ne janar qe deshironte sulmuesin ne huazim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.