Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

2,502 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Lukaku e ka ndare mendjen: deshiron Interin. Tranjeri e belgjikes e konfirmon kete!

Gazzetta – Lukaku e ka ndare mendjen: deshiron Interin. Tranjeri e belgjikes e konfirmon kete!
Inter Club Staff

“Kur Romelu e ndan mendjen, e arrin ate qe deshiron me patjeter. Tani e ka ndare mendjen per Interin. Jo me kot, intervistat e tij te fundit e tregojne kete gje (“deshiroj Italine, Conte eshte tranjeri me i mire ne bote, etj.), por nderkohe konfirmimi i radhes per kete vjen nga tranjeri i Belgjikes, Roberto Martinez. “

Kete gje shkruan Gazzetta dello Sport sot e cila prek temen e Romelu Lukaku dhe nenvizon se ai deshiron Interin.

“Raporti ndermjet tranjerit dhe sulmuesit eshte shume i ngushte dhe ai pothuajse luan gjithmine titullar me te. Ka shenuar 25 gola ne 22 ndeshjet e fundit Big Rom me Belgjiken.”

“E Martinez i cili eshte ne Itali per shkak te Under 21, e tha vetem pak dite me pare qe mbase do te ishte me mire per Lukaku te largohej nga Manchester United. Interi do te ishte destinacioni perfekt per te. E nderkohe Interi po e pret.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.