Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 13, 2019

Scroll to top

Top

3,218 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Lukaku, Marotta po kerkon nje ulje cmimi: shume shpejt sulm per te mbyllur transferimin

Gazzetta – Lukaku, Marotta po kerkon nje ulje cmimi: shume shpejt sulm per te mbyllur transferimin
Inter Club Staff

Priten te reja gjate javes per sa i perket te ardhmes se Romelu Lukaku.

“Sulmuesi belg ka nisur – ashtu si ishte parashikuar – turneun veror me Manchester United ne Australi deh Azi.”

“Por me sa duket, prezenca e tij nuk ndryshon asgje. Marotta eshte gati qe te takoje drejtuesit e klubit anglez per te bere oferten e pare dhe do te tentoje qe ta mbylle tratativen qe tani dhe do te kerkoje edhe nje ulje te cmimit super te larte te vendosur per te qe eshte 83 milione euro.”

“Kete jave pritet te ndodhe sulmi i pare dhe i vertete”, konfirmon Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.