Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

399 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mazzarri deshiron Dragovic. Por problemi eshte…

Gazzetta – Mazzarri deshiron Dragovic. Por problemi eshte…
Inter Club Staff

Priten te reja te rendesishme per sa i perket repartit mbrojtes te Interit. Mazzarri, dhe tashme nuk eshte nje mister, e pelqen shume Dragovic. Situata per momentin eshte e ndalur, sepse zikalterit duhet ti gjejne nje vend Silvestres dhe duhet te shikojne me kujdes ceshtjen e Ranocchias. Per argjentinasin duhet te jete ceshtje ditesh qe te largohet, ndersa per mbrojtesin gjigand Italain priten te reja nga Anglia, por veshtire se ai do te levize.

Nje gje eshte e sigurte: Dragovic(Bazel) po pret lajme nga Interi por Mazzarri, qe i donte te gjithe titullaret ne Pinzolo, deshiron te shtyje planin e tij me disa dite.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.