Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 17, 2019

Scroll to top

Top

659 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mazzarri ka insistuar dje per Taider ne pozicionin e mesfushorit te brendshem.

Gazzetta – Mazzarri ka insistuar dje per Taider ne pozicionin e mesfushorit te brendshem.
Ardis
  • On 14/09/2013, 11:30

Walter Mazzarri i ka idete e qarta: 3-5-1-1 dhe Taider i brendshem. Per me shume ne nje rimbledhje teknike per rishikuar sekretet e kundershtarit, ne stervitjen ne San Siro – ne syte e Massimo Morattit – ka bere stervitjen taktike dhe mbi te gjitha ka provuar skemen e zakonshme 3-5-1-1. Duke insistuar mbi Taider ne pozicionin e mesfushorit te brendshem ne vend te Kovacic, konfirmon Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.