Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

215 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mazzarri ka zgjedhur: nga minuta e pare Zanetti dhe Rolando.

Gazzetta – Mazzarri ka zgjedhur: nga minuta e pare Zanetti dhe Rolando.
Ardis
  • On 30/11/2013, 12:16

Konfirmime te tjera per formacionin direkt nga Gazzetta dello Sport“Edhe ne stervitjen e djeshme ka thene se kunder Sampdorias Zanetti eshte kandidat per tu kthyer titullar mbas 6 muaj, duke marre vendin ne krahun e majte te Nagatomos se demtuar. Ne qender te mbrojtjes, Rolando duhet te jete zgjedhja e preferuar ne vend te Ranocchias. Siguria e vetme eshte ne repartin e sulmin, Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.