Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,338 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mazzarri meriton nje 7. Dhe eshte nje «password».

Gazzetta – Mazzarri meriton nje 7. Dhe eshte nje «password».
Ardis
  • On 15/09/2013, 12:59

7 eshte nota per Walter Mazzarrin. Eshte gjykimi i Gazzatta dello Sport duke shpjeguar se Interi po rritet ne menyre te admirueshme. “Mungon edhe pjesa e fundit, nje sulmues pyke qe nga fillimi, por ne e kuptojme se sot Mazzarri privilegjon fazen mbrojtese per te krijuar vetebesim, per te zhdukur pasigurite e fundit. Nje gol i pesuar ne 4 ndeshje: ky eshte passwordi”, shkruhet ne gazete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.