Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

566 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mazzarri po pergatit bisedimet individuale: Dje Vidic, me pas do e kete radhen…

Gazzetta – Mazzarri po pergatit bisedimet individuale: Dje Vidic, me pas do e kete radhen…
Inter Club Staff

Dje Inter zhvilloi stervitjen e dyte dhe si vitin e kaluar Walter Mazzarri po pergatit bisedimet individuale me lojtaret.

Dje tekniku foli me Vidic per ta njohur me mire por edhe per ta prezantuar paksa me boten Inter. Ne Pinzolo do te kete radhen Icardi – ashtu sic referon Gazzetta dello Sport – dhe te gjithe lojtaret e rinj qe do te qendrojne ne ekip si puna e Khrin i cili mund te rinovoje edhe kontraten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.