Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 8, 2020

Scroll to top

Top

1,295 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mazzarri, shqetesime per sulmin

Gazzetta – Mazzarri, shqetesime per sulmin
Xhorxh Gellci

Ai i kombetareve eshte nje faktor qe Mazzarri, qe dje ka mundur te hedhe ne fushe vetem dy titullare – duhet ta konsideroje me kujdes. Sidomos ne sulm.” Kete shpjegon Gazzetta dello Sport, qe flet per motivet e ketij shqetesimi. “Alvarez, Palacio, dhe Belfodil nuk do te hyjne ne Itali para te enjtes, Milito nuk eshte akoma gati per nje ndeshje kaq te veshtire dhe Icardi nuk ka luajtur me Lugano per shkak te nje dhimbjeje te trasheguar nga goditja e marre kunder Genoas. Ish lojtari i Sampdorias ka rralluar aktivitetin prej te premtes. Eshte e rendeishme te shikohet nese te hene, me rifillimin e stervitjeve, do te jete ne gjendje te punoje me shoket. Ne te kundert, Mazzarri duhet te lutet qe te mos kete ndodhi te papritura ne rifutjen e argjentinasve (qe do te luajne te marten gjate nates) dhe te Belfodil.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.