Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,020 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mbetet gjalle pista Salah. Shaqiri? Cmimi…

Gazzetta – Mbetet gjalle pista Salah. Shaqiri? Cmimi…
Bujar Berishaj

Piero Ausilio vazhdon te punoj shume per t’i sjellur Mancinit dy sulmuesit e krahut qe ka kerkuar per te derguar ne fushen Interin e tij me nje 4-2-3-1. Gazzetta dello Sport ilustron alternativat aktuale te Lavezzi dhe Podolski qe jane dy emrat e pare te Roberto Mancinit.

“I preferuari i teknikut eshte Shaqiri, qe eshte ne gjendje te mbuloj tre pozitat pas sulmuesit. Mekat qe Bayern e leshon vetem ne huazim me obligim t blerjes ne vere per 15-20 milione euro. Shifra veshtire te arritshme per Interin. Pa harruar konkurrencen e Juventus dhe Atletico Madrid. Ja pse mbetet gjalle pista Salah, qe Chelsea do e shiste si huazim gratis per 18 muaj me te drejten e blerjes per 12 milione.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.