Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,502 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Medel, goditje me dashje ndaj Kurtic: rrezikohet nga prova tv. Me Torinon…

Gazzetta – Medel, goditje me dashje ndaj Kurtic: rrezikohet nga prova tv. Me Torinon…
Inter Club Staff

Pas kohes se keqe thone se del dielli, por jo per Interin keto dite.

Nuk mjafton humbja e gjashte ne 12 ndeshje ne kete fillim kampionati, tani mund te vije edhe skualifikimi edhe per Gary Medel.

Sipas Gazzetta dello Sport, Pitbulli i Interit i ka dhene nje goditje me dashje Kurtic, dhe duke pare qe arbitri dhe ndihmesit e tij nuk e kane pare skenen, kjo gje mund te sjelle nje denim me proven tv dhe mund te sjelle nje ndalese nga 1 deri ne 3 ndeshje per Medel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.