Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,134 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Merkato, Ausilio takon Bundesligen ne Appiano…

Gazzetta – Merkato, Ausilio takon Bundesligen ne Appiano…
Bujar Berishaj

Ne diten e djeshme nje delegacion me prokurator gjerman ka takuar Piero Auslion ne Appiano Gentile.

Ne mesin e temave te ndryshme qe jane diskutuar aty eshte folur edhe per Saphir Taider dhe Alvaro Pereira (ne pronesi te Inter) lojtar keta qe mund te iu interesojne skuadrave ne Gjermani.

Sa i perket merkatos ne hyrje, nuk kane munguar diskurset per Marcel Schmelzer (mbrojtes krahu i Borussia Dortmund) dhe Roberto Firmino (sulmues i Hoffenheim), por Inter duhet te shes fillimisht per te investuar pastaj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.