Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

456 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Mesfusha, ja kur do te vije goditja

Gazzetta – Mesfusha, ja kur do te vije goditja
Xhorxh Gellci

Interi po kerkon te mbushe boshllekun ne krahun e djathte, por nuk mund te harroje nevojen per te arritur tek nje mesfushor dinamik ne gjendje te nise aksionin sulmues. Nje nevojshmeri, qe sipas asaj qe shpjegon Gazzetta dello Sport, me shume mundesi do te permbushet ne fazen e fundit te merkatos. “Nainggolan eshte nje operacion i kushtueshem dhe per tu perfeksionuar ne gjysmen e dyte te gushtit, pas turneut ne Shtetet e Bashkuara. Gjithsesi ne ate kohe, mund te kthehet ne mode edhe emri i Taider ose ai i Wellington.” – lexohet ne faqet e Gazzettes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.