Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 27, 2021

Scroll to top

Top

843 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Miangue-Cagliari, dje takim me Gulini. Ne fillim te javes qe vjen pritet qe…

Gazzetta – Miangue-Cagliari, dje takim me Gulini. Ne fillim te javes qe vjen pritet qe…
Inter Club Staff

Sulm i mirefillte nga Cagliari per Senna Miangue.

Nje diskutim qe ka filluar prej javesh por qe me ne fund po vjen ne fazen me te rendesishme. Sic nenvizon Gazzetta dello Sport, pas diskutimeve ndermjet agjentit te lojtarit dhe drejtorit sportiv te sardeve, Stefano Capozzucca gjate javes, dje ka pasur nje takim ndermjet klubit ne federate me presidentin e Cagliarit, Tommaso Giulini per te afruar keshtu nje marreveshje te mundshme. Ne fillim te javes qe vjen mund te mbyllet si marreveshje. Nderkohe Interi ka refuzuar disa kerkesa nga Belgjika dhe Hollanda per lojtarin dhe Interi nuk ka shitur ende asnje mbrojtes krahu. Per tu qartesuar nese do te kete te drejte blerje per klubin ishullor dhe te drejte riblerje per Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.