Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

2,988 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Monaco ka kerkuar Miranden: Interi kerkon nga francezet…

Gazzetta – Monaco ka kerkuar Miranden: Interi kerkon nga francezet…
Inter Club Staff

Jo vetem Ivan Perisic, por ne skuadren zikalter ka edhe lojare te tjere te pakenaqur. 

Per kete gje ka shkruar Gazzetta dello Sport e cila ka tregura se Monaco ka vullnet per te marre Joao Miranda nga Interi ne Principate.

Por me sa duket, oferta e tyre eshte nje huazim i thjeshte, formule kjo qe nuk gjen dot dakort Interin dhe Suning.

Gazzetta tregon gjithashtu se Interi deshiron 5 milione euro per te lene te lire brazilianin. Por edhe kjo eshte ne medyshje sepse pa nje zevendesues per te gjithcka behet me e veshtire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.