Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,095 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Moratti i bindur: shitja e nevojshme. Tashme…

Gazzetta – Moratti i bindur: shitja e nevojshme. Tashme…
Ardis
  • On 17/09/2013, 12:45

Mezi priteshin dje fjalet e Massimo Morattit, por presidenti zikalter ishte jashte Milanos, per punet e tij. “Por fakti qe takimi i trete balle per balle me Thohir eshte thuajse e sigurte qe do te behet larg nga Milano – lexohet ne Gazzetta dello Sport -. Bosi i naftes sot ndodhet ne qytet, edhe per te prezantuar nje event te Pirelli-t, por situata eshte e tille, qe shume shpejt e verteta do te dale ne siperfaqe. Moratti ditet e fundit ka leshuar deklarata te mistershme: ‘Kinezet? Zera qe nuk qendrojne ne realitet. Thohir? Nuk kam asnje deshire te shes, por nqse ekzistojne mundesite…’. Situata ngelet po njejta. Pavaresisht nga efekti rigjenerues i Mazzarrit dhe te gjitha dyshimet emocionale mbas nje jete te dedikuar Interit, presidenti eshte i bindur qe te shese eshte nje hap shume i dhimbshem po aq sa i nevojshem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.