Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 23, 2020

Scroll to top

Top

241 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nagatomo, sot ekzaminimet.

Gazzetta – Nagatomo, sot ekzaminimet.
Ardis
  • On 26/11/2013, 11:22

Sot pasdite Interi do te kthehet ne stervitje ne prag te ndeshjes me Sampdorian te ish-lojtarit Mihajlovic. Mazzarri, edhe ai nje ish-lojtar, per te djelen do te kete Ranocchian ne dispozicion (i skualifikuar kunder Bolognas) dhe mbase Samuel. Por problemi ne lidhje me Nagatomon, qe ne Dall`Ara e ka lene fushen ne minuten e 25 eshte per shkak te nje lendimi ne pulpen e majte. Sot ekzaminimet per te kuptuar me shume mbi demtimin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.