Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 21, 2019

Scroll to top

Top

2,927 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nainggolan dhe Perisic jane ne dyshim. Conte do te provoje ti perfshije ne projekt!

Gazzetta – Nainggolan dhe Perisic jane ne dyshim. Conte do te provoje ti perfshije ne projekt!
Inter Club Staff

“Dy ore te plota ne seli per te folur per merkaton dhe strategjite e saj dhe me pas te gjithe ne dreke.”

Gazzetta dello Sport tregon keshtu diten e djeshme ne shtepine zikalter dhe ndalet ne detaj tek e ardhmja e dy lojtareve te Interit:

“Interi eshte ribashkuar mbreme pasdite per te programuar sezonin e ri dhe per te vendosur strategjite dhe per te mbyllur shpejt tratativat aktuale.”

“Antonio Conte ka sjelle me vete per here te pare stafin e tij (edhe pergatitesin e ri Pintus) ne Vittorio Emanuele ku ata u priten nga Marotta dhe Ausilio.”

“Te shumta temat qe u perfolen: Nainggolan dhe Perisic per shembull mund edhe te largohen, por Conte do te tentoje ti perfshije ne projekt.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.