Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

3,295 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ndaj Torinos nje 4-2-3-1 dhe Nainggolan titullar: ja formacioni i mundshem

Gazzetta – Ndaj Torinos nje 4-2-3-1 dhe Nainggolan titullar: ja formacioni i mundshem
Inter Club Staff

Do te jete nje rikthim tek 4-2-3-1 formacioni i Interit ndaj Torinos. 

Kete gje e tregon sot Gazzetta dello Sport e cila flet per formacionin e perzgjedhur nga Spalletti e qe tekniku italian do te hedhe ne fushe te dielen ne fushen e Torinos.

I vetmi balotazh duket se eshte ai ndermjet Nainggola dhe Joao Mario ku belgu shihet i avantazhuar.

Per sa i perket te tjereve, pritet te jene te njejtet lojtare qe u pane ne fushe ndaj Sassuolos. Keita dhe Vrsaljko do te jene jashte per shkak demtimit.

Ky eshte formacioni i mundshem i Interit:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.