Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

860 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta ndez alarmin e kuq: “Inter, Conte ka marre kete mengjes nje lajm shume te keq: ndaj Real…”

Gazzetta ndez alarmin e kuq: “Inter, Conte ka marre kete mengjes nje lajm shume te keq: ndaj Real…”
Inter Club Staff

Lajme shume te keqija ne kete mengjes per Antonio Conten ne prag te transfertes se Champions League ne Valdebebas kunder Real Madrid.

Ashtu si tregon La Gazzetta dello Sport, Romelu Lukaku nuk do te jete ne Madrid per ndeshjen kunder Blancos.

Kjo eshte nje mungese shume e madhe per Interin, duke pare se sa shume thelbesor eshte belgu per skuadren zikalter.

“Lukaku nuk eshte stervitur fare dje dhe eshte ne rrezik te forte edhe per ndeshjen e se dieles ne Bergamo ndaj Atalantes.”

“Kishte pak shprese ne fillim, por fakti se lojtari nuk eshte stervitur dje tregon se ai do te mungoje me siguri.”

“Keshtu, shanset qe ai te jete ne fushe ne Madrid jane pothuajse zero, duke pare se kurre Interi nuk ka hedhur nje lojtar pa stervitje ne fushe.”

“Per me shume, nje aktivizim i tij do te thoshte se Interi do te rrezikonte te humbiste Lukaku per nje kohe me te gjate akoma.”

“Nderkohe, zikalterit jane ne ankth edhe per gjendjen e Alexis Sanchez, per te cilin priten lajme ne oret ne vazhdim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.