Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,009 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nese tratativat per D`Ambrosio deshtojne, jane gati 4 alternativa.

Gazzetta – Nese tratativat per D`Ambrosio deshtojne, jane gati 4 alternativa.
Ardis
  • On 04/12/2013, 10:30

“Javet e ardhshme do te jene decizive, por Roma eshte paralajmeruar: eshte edhe Interi ne ndjekje te D`Ambrosio. Koncepti eshte ritheksuar ne menyre te vazhdueshme dhe me vendosmeri nga Gazzetta dello Sport, qe me pas jep listen e alternativave ne rast se klubi i Thohir nuk arrin te mbylle marreveshje me lojtarin granata. “Qendrojne akoma te vlefshme te tjera alternativa per rolin e lojtarit te krahut sic jane Marquinho, Bernat, Ansaldi dhe Kolarov.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.