Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,178 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Neser debuton Ansaldi, rikthehet edhe Banega: ja te gjitha zgjedhjet e De Boer!

Gazzetta – Neser debuton Ansaldi, rikthehet edhe Banega: ja te gjitha zgjedhjet e De Boer!
Inter Club Staff

Te dielen ne oren 15:00 Interi i De Boer rikthehet ne fushe ndaj Bolognas ne Meazza.

Do te jete perseri nje 4-2-3-1 formacioni qe do te hedhe ne fushe hollandezi i cili do i rikthehet modulit me Banega ne fushe. Dy jane balotazhet ne kete ndeshje sipas Gazzetta dello Sport: Santon i cili eshte favorit ndaj Nagatomo dhe Candreva favorit ndaj Eder. Per sa i perket te tjereve, Joao Mario dhe Medel do te luajne ne qender te mesfushes pas shpines se Banega, ndersa Ansaldi do te debutoje.

Ky eshte edhe formacioni i mundshem i Interit: 4-2-3-1 

Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, Santon; Joao Mario, Medel; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.