Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,642 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Neser Interi ne shkretetire ne kerkim te kalimit (te pamundur) ne EL: formacioni i mundshem…

Gazzetta – Neser Interi ne shkretetire ne kerkim te kalimit (te pamundur) ne EL: formacioni i mundshem…
Inter Club Staff

Do te jete nje 4-2-3-1 sulmues dhe me ndonje ndryshim, ai qe neser Stefano Pioli do te hedhe ne fushe ndaj Beer Sheva dhe do te provoje te arrije kalimin – qe ne leter eshte teper i veshtire – e grupit te Europa League.

Sic tregon La Gazzetta dello Sport, do te rikthehet titullar Banega, i cili ishte pushim ne derby. Ne pankine pritet te shkoje Perisic: “Neser ne Be’er Sheva, ne shkretetiren e Negev, me siguri do te duhet kontributi i te gjitheve. Me nje skuader te reduktuar per fajin e FPF dhe demtimeve te Medel, Palacio dhe Santon, por edhe me dike qe do te pushoje ne prag te Fiorentines. Pioli do ti besoje skuadren gjithsesi me te mireve qe ka ne dispozicion me vetem ndonje ndryshim te vogel nga ndeshja me Milanin. Dje eshte provuar nje formacion 4-2-3-1 me Antonio, Banega dhe Eder pas shpines se Icardit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.