Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,091 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta neser: “Moratti-Thohir, jemi tek noteri”

Gazzetta neser: “Moratti-Thohir, jemi tek noteri”
Xhorxh Gellci

Dokumentat jane gati. Studiot legale qe po asistojne Massimo Morattin dhe Erick Thohir ne tratativen qe po ndryshon Interin pergjithmone, kane perfunduar punen etyre. Dhe Gazzetta dello Sport vazhdon me tezen e saj qe operacioni eshte pothuajse i mbyllur. Ne shitje pas pak oresh, Gazzetta shkruan edhe per nje detaj tjeter: “Moratti-Thohir, eshte koha e noterit” – titullon Gazzetta ne faqe te pare.

Si gjithmone, neser ne mengjes do te gjeni artikullin e plote tek duke vizituar inter.al 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.