Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,538 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nga Brandt tek Costa, duke kaluar nga Mane dhe Thauvin: Interi kerkon lojtare krahu…

Gazzetta – Nga Brandt tek Costa, duke kaluar nga Mane dhe Thauvin: Interi kerkon lojtare krahu…
Inter Club Staff

Restyling total tek Interi i Spalletit. Tek lojtaret per tu shtuar ne skuader, eshte ne liste edhe nje sulmues krahu me peshe.

La Gazzetta dello Sport konfirmon idene dhe nxjerr ne pah disa emra interesant te cilet sipas te perditshmes italiane jane ne listen e Sabatinit dhe Auslios. Duke lene menjane Di Marian, lista perbehet nga Julian Brandt i Bayer Leverkusen (i vleresuar 40 milione euro), Douglas Costa i Bayern Munich (rreth 50 milione euro), Yevhen Konoplyanka i Schalke 04, Sadio Mane i Liverpool (i paguar 41,2 milione euro veren e kaluar nga Klopp) e ne fund edhe Florian Thauvin i Marseille.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.