Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

554 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Nga Wanda Nara tek Nainggolan dhe ne shenjester Spalletti: ja ‘i keqi’ Marotta! Tani…

Gazzetta – Nga Wanda Nara tek Nainggolan dhe ne shenjester Spalletti: ja ‘i keqi’ Marotta! Tani…
Inter Club Staff

Interi ka ndryshuar totalisht marsh por edhe menyren se si perballet me situata te vecanta ne klub.

Por nuk po flasim per marshin ne kampionat ku Interi sapo ka barazuar nje ndeshje qe u mendua e fituar me Chievon, por po flasim per jashte fushe.

Kete gje e ka shkruar kete mengjes Gazzetta dello Sport qe ka thurur elozhe per menyren se si operon Beppe Marotta, administratori delegat i anes sportive zikalter.

Kane mjaftuar vetem 10 dite per te sistemuar publikisht edhe gruan-agjente e kapiten Icardit, Wanda Naren.

Me pas, Radja Nainggolan eshte denuar per nje vonese ne stervitje pikerisht nga Marotta dhe belgu ka preferuar qe te mbaje nje profil me te ulet duke e mbyllur profilin ne instagram per te mos hapur polemika.

Icardi, Nainggolan dhe Spalletti: keto jane tre ceshtjet e para qe Marotta ka mare ne dore ne skuader.

Marotta ne kete moment ne vetem kaq pak kohe ka mare ne dore komplet situaten dhe po tenton te rregulloje shtyllen kurrizore te klubit.

Tani e tutje do te kete nje rreptesi totale dhe sjellje si ato te Nainggolan apo Wanda Nara nuk do te tolerohen me.

Vendimi per te denuar Nainggolan ka qene i perbashket me tranjerin de Ausilion. Por sinjali qe ka dhene Marotta eshte se askush nuk eshte i paprekeshem, madje as Spalletti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.