Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

418 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta ngre alarmin: “Inter, jo vetem Lukaku: ndaj Real Madrid pritet te mungoje nje tjeter TOP PLAYER.”

Gazzetta ngre alarmin: “Inter, jo vetem Lukaku: ndaj Real Madrid pritet te mungoje nje tjeter TOP PLAYER.”
Inter Club Staff

Eshte ndezur nje alarm i kuq ne shtepine Inter: ne fillim Covid19, me pas demtimet dhe ne fund prape Covid19.

Ne diten e djeshme ka ardhur edhe komunikata zyrtare e klubit, ku eshte bere me dije se Romelu Lukaku ka pesuar nje demtim.

Per belgun ka pasur nje demtim muskular ne kofshen e majte dhe tashme pritet te vleresohet dite pas dite.

Sipas te gjitha gjasave, ai e ka humbur edhe ndeshjen ndaj Real Madrid, sepse do te ishte nje mrekulli te rikthehej.

“Nje lajm shume i keq ky per Antonio Conten dhe Interin, sepse edhe Lautaro Martinez nuk eshte se po kalon nje moment te gezuar.”

“Argjentinasi do te luaje ndaj Parmes dhe Real Madrid, dhe Conte po mendon per zgjedhje se me ke do te luaje ai ne sulm.”

“Por te mos harrojme se Lukaku nuk do te jete e vetmja mungese ndaj Real Madrid: edhe nje TOP PLAYER tjeter.”

“Behet fjale per Milan Skriniar: Conte shpresonte (shpreson pak akoma) se ai do te negativizohej nga Covid19 dhe do te fillonte stervitjet, por me sa duket, ai ka dale perseri pozitiv dhe tani mbetet shume pak kohe per stervitje.”

“Keshtu, ai me te gjitha gjasat nuk do te jete i gatshem. Edhe pse jemi nje jave perpara, ne kete moment kemi dy mungesa te rendesishme per ndeshjen ndaj madrileneve.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.